DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Malý hotel stojí nedaleko letoviska Pefki. Velmi snadno se odtud dostanete na menší písečnou pláž Agios Thomas. Na této pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Další krásná pláž této oblasti je písečná pláž Lee. Taverny a obchody jsou jen pár metrů od hotelu. Nedaleko je i zastávka pravidelné autobusové dopravy. Autobusem se můžete dostat do Lindosu a do hlavního města Rhodos.

Ubytování

Dvě jednopatrové budovy s jednoduchými studii jsou převážně v 1. patře a ve zvýšeném přízemí. Jsou situovány velmi blízko hotelu Coliseum, kde mohou hosté studií Pals využívat bazén tohoto hotelu (předpokládá se konzumace u hotelového baru s celodenním provozem). Zastíněné terasy a balkóny studií směřují do zeleně nebo do okolní zástavby. Studia jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV, sejfem (za příplatek) a klimatizací (za příplatek). Wi-fi (je v baru u bazénu sousedního hotelu a je za příplatek).

Stravování

V sousedním hotelu Coliseum si můžete dopřát snídani (za příplatek) a v baru u bazénu stejného hotelu občerstvení po celý den.

Vzdálenosti

od pláže: cca 230 m.
od centra letoviska: cca 100 m.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce Viamare.

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

minimální obsazenost apartmánů: 2 os.

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2016

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 500 m
  •  Více než 500 m od pláže
Vzdálenosti
  •  K moři: 230 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie