VÝHODY ZDARMA A AKČNÍ CENY DĚTÍ KONČÍ JIŽ 31. 1. 2020!

BLUE SKY CITY BEACH

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Snadná dostupnost do historického centra
2. Dobrá úroveň poskytovaných služeb
3. Příjemný personál

Poloha

Video hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou se nachází v turistické části hlavního města Rhodos. Staré historické centrum, kde jsou bohaté možnosti denní i noční zábavy, je vzdáleno cca 600 metrů. V okolí hotelu je řada obchodů s potravinami a suvenýry, restaurací, taveren, pizzerií, barů, stánků s rychlým občerstvením, klubů, zábavních podniků aj. Doporučujeme individuální návštěvu známých míst na ostrově - kromě Lindosu a Faliráki je velmi pěkná též Tsambika, cesta linkovým autobusem vyjde na cca 3,50€/osoba/jedna cesta. Cesta na proslulou pláž Anthonyho Quinna vyjde na cca 2,20€, do letoviska Kolymbia - cca 3,50€, do Údolí Motýlů - cca 5,10€ a do historického areálu Kameiros - cca 5,10€. Během pobytu doporučujeme též projet se vláčkem po novém městě, okruh stojí cca 7€, trvá cca 45 minut a odjíždí se od přístavu Mandraki, kde je stanice výletních vláčků.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek (za poplatek cca 5€/12 hodin), minimarket a obchod se suvenýry, vnitřní centrální bar, venkovní bar a snackbar, vnitřní a venkovní restaurace, kavárna, místnost na zavazadla, konferenční sál s moderním vybavením. Hotel neposkytuje plážové osušky.Wifi v prostoru celého hotelu za poplatek (stejné poplatky jako u internetového koutku).

Hotel má celkem šest podlaží a 182 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko).

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo jen sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, rádiem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, připojením na internet (za poplatek), minibarem, balkónem s výhledem na bazén, město nebo moře. Výhled na moře je za příplatek. Pokoje typu superior s výhledem na moře jsou navíc vybaveny župany a trepkami, DVD přehrávačem, bonusem 2 hodiny internet zdarma, slevou 15 % na procedury ve Wellness & Spa centru, přednostním ubytováním první den s lahví vína na přivítanou. Trezor na pokoji (za poplatek cca 20€/týden, cca 30€/2 týdny + záloha na klíč cca 10€). Jednolůžkové pokoje jsou bez balkónu a jen s výhledem na město. Propojené pokoje (s výhledem na moře) jsou na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Wellness & Spa centrum, fitcentrum, pedikúra, manikúra, sauna, pára, hydromasáže a další typy masáží - vše za poplatek. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 8€/set/den), vodní sporty na pláži (za poplatek).

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře - švédský stůl.

Pláž

Oblázková pláž je hned přes silnici, ve vzdálenosti cca 15 m. Pěkná východní pláž je v dosahu cca 300 m, podél silnice

Vzdálenosti

Pláž: cca 15 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: od cca 20 €/týden (platba na místě)
WIFI: od cca 1 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 15 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie