ANTUAN - MATINA studia  

Klimatizace Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Do 100 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-3 lůžka
bez stravování

Poloha

Příjemná jednopatrová vilka leží nedaleko starého přístavu ve Stegně, mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to jen pár kroků. Autobusová zastávka se nachází 100 metrů od studií.

Ubytování

Prostorná studia skýtají dostatek soukromí, protože balkóny jednotlivých studií jsou uzavřeny. Prostorná dvoulůžková studia, kde si můžete vyžádat přistýlku (pro dítě do 12 let), jsou v prvním patře a zvýšeném přízemí. Všechny studia jsou dvoulůžková s možností přistýlky. Největší předností tohoto ubytování je výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), rychlovarnou konvicí, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Pláž

Pláž, která se nachází před studii je písečná s oblázky ve vodě.

Shrnutí

Velmi příjemné ubytování v krásném prostředí nedaleko pláže, kde oceníte výborné služby majitelky.

Vzdálenosti

od pláže: cca 95 m.
od centra Stegny: cca 200 m.

Pořadatel zájezdu

CK VIAMARE

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje VTT letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Rhodos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
klimatizace: cca 8 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

9,4
20 hodnocení
9,4 Ubytování
9,4 Služby
9,5 Okolí
9,4 Stravování
Řazení
1 2 3
10
perfektní odpočinková dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
krásné ubytování ,skvělá nabídka výletů-bezvadně zorganizovaných.Milá,ochotná a ve ...
Celkový dojem
krásné ubytování ,skvělá nabídka výletů-bezvadně zorganizovaných.Milá,ochotná a ve všem nápomocná paní delegátka Petra Cimermanová.
Strava

bez stravování

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hrbková Jiřina, 08.10.2018
8,3
Pěkná dovolená.
8 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená klidná, téměř vše proběhlo bez problémů.
Celkový dojem
Dovolená klidná, téměř vše proběhlo bez problémů.
Ubytování

Ubytování na klidném místě v hezké zahradě. Dobře vybavené studio, pravidelný úklid. Mám výhrady ke stavu lednice, zabudované do kuchyňské linky: byla zapnutá 24 hodin a tak neustále vrčela, hřála a rozehřívala celý dřez. V teplých nocích to bylo dost nepříjemné, teplo i hluk z lednice narušovaly spánek.

Další služby

Delegátka byla velmi milá, ochotná, se smyslem pro humor. Vždy dodržela to, co slíbila.Výlet autobusem byl zajímavý. Trochu mě zaskočilo, že autobus zajížděl do mnoha malých letovisek, aby vyzvedl klienty. Cesta se tím dost prodloužila - v autobuse byli většinou starší lidé, někteří po operaci a s potížemi. Delší sezení jim dělalo problémy. Bylo by možné o delší cestě informovat klienty dopředu?

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 29.09.2018
10
Pěkná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená a nádherné místo,které se nám velice líbí a kam se moc rádi ...
Celkový dojem
Krásná dovolená a nádherné místo,které se nám velice líbí a kam se moc rádi vracíme.Bohužel v letošním roce narušené klienty CK Viamare,kteří každý den do noci hráli hlasitě kostky a okolí obtěžovali neustálým kouřením cigaret.Svoji dovolenou si přijeli užít bez ohledu na ostatní spolubydlící.
Další služby

Delegátka Petra byla jako vždy fantastická.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jirka, 24.09.2018
9
Pohoda a klid
9 Ubytování 9 Služby 10 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Stegna do puntíku splňuje, co CK slibuje - malá přímořská vesnička, kde najdete ...
Celkový dojem
Stegna do puntíku splňuje, co CK slibuje - malá přímořská vesnička, kde najdete naprostý klid a pohodu. Když jsme cestou do hlavního města projížděli okolními letovisky, kde je jen hotel vedle hotelu a hlava na hlavě, tetelili jsme se blahem, jak dobře jsme si to vybrali... Stegna není umělý "shluk" budov u moře, stále je tu patrný běžný život místních obyvatel. Moře průzračné a teplé, na výběr dvě pláže, kde si kdykoli najdete volné místo. Večer se pak k posezení nabízí řada taveren, přičemž ani jedna nás nezklamala (zvláště doporučujeme tavernu Maria). Samotná studia jsou umístěna v klidné části Stegny, stranou od rušnější hlavní ulice. Sympatičtí a milí majitelé před nimi udržují krásnou zahradu, která vzhledem k okolnímu suchému prostředí působí jako dokonale zelená oáza. Pokoje jsou vybaveny skromně, ale účelně - nic potřebného nechybí. Pobyt si lze snadno okořenit výletem za památkami, a to jak místní autobusovou linkou do hlavního města, tak lodí do Lindosu. Se vším ochotně poradí příjemná paní delegátka. Odjížděli jsme absolutně spokojení.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Tomášek, 28.08.2018
9,3
Skvělý relax a spokojenost
9 Ubytování 8 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Fantastická voňavá zahrada a velké pokoje u milých majitelů. Stegna je malé a ...
Celkový dojem
Fantastická voňavá zahrada a velké pokoje u milých majitelů. Stegna je malé a pohodové městečko. Příjemné a nepřeplněné pláže. Klid, relax, pohoda.
Strava

Bez stravováni. Dostatečně vybavená kuchyňka je součásti apartmánu, kterou jsme téměř nevyužili vzhledem k tomu, že v okolí bylo dost dobrých taveren.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavla Patáková, 24.06.2018
10
Klidná a odpočinková dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená se nám velice líbila.Úžasný klid,teplé moře a velmi příjemné prostředí. ...
Celkový dojem
Dovolená se nám velice líbila.Úžasný klid,teplé moře a velmi příjemné prostředí. Navíc velice profesionální a příjemná paní delegátka Petra Cimermanová. Dlouho jsme takovou dovolenou hledali. Děkujeme
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Bálek, 07.09.2017
10
Vynikající dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vynikající dovolená - počínaje skvělou delegátkou, nesmírně milými a ochotnými ...
Celkový dojem
Vynikající dovolená - počínaje skvělou delegátkou, nesmírně milými a ochotnými domácími, pokračuje klidným a krásným prostředím a konče (ačkoliv ne v poslední řadě) krásným ostrovem a výborným řeckým jídlem. Díky!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michaela, 23.08.2017
10
Velmi příjemná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
V první řadě bych chtěl vypíchnout práci delegátky Petry Cimermanové – měla příjemné ...
Celkový dojem
V první řadě bych chtěl vypíchnout práci delegátky Petry Cimermanové – měla příjemné (a věcné) vystupování, podala nám spoustu informací a tipů, domluvila výlet lodí na Lindos, zapůjčení auta, byla k dispozici – na zprávu přes WhatsApp reagovala rychle.Byli jsme ubytováni v 1. patře s výhledem na moře a na východy slunce. Z přízemí na moře asi neviděli. Pokoj prostorný, každý den jsme měli uklizený pokoj (obvykle i schované nádobí) a nové ručníky. Wifi pomalejší (v noci a ráno o poznání rychlejší), mobilní signál na pokoji mizerný / žádný.Komáři prakticky nebyli (až jeden poslední noc), sousedi poklidní, takže jsme si užívali božský klid.Na Rhodosu je hodně vedro, dokoupili jsme klimatizace za 8 € / den na celý pobyt.Na pokoji nebyla utěrka – dá se to řešit dokoupením za cca 1-2€ papírové role, nebo si vzít látkovou z domu.Všude (i na letišti) je zákaz házení papíru do záchodu – místo toho se toaletní papír hází do koše vedle.Jejich pitná voda z kohoutku je velmi chutná. Bohužel se stalo, že měli 2x výpadek. Na výpadky nás upozorňovala Petra, že jsou tento rok na celém ostrově, ale nedá se odhadnout, kdy k nim dojde. Pan domácí připravil kanystry užitkové vody před každý pokoj. Každopádně doporučuji napustit si vodu a dát do ledničky.Vysprchovat se dá na pláži – každý kousek pláže má vlastní sprchu a i když nám doma voda nešla, na pláži tekla. Voda v moři měla cca 30 stupňů, tak nebyl problém se trochu ochladit.Pláž je písečná s oblázky, lehátka za 6 € na den s tím, že můžete chodit do přilehlé taverny na WC + donesou vám pití na pláž. Na pláži vždy byla jen hrstka lidí (tzn. žádná hlava na hlavě) – paráda! Moře čisté a poklidné (na rozdíl od západního pobřeží, kde jsme se byli podívat autem. Boty do vody nejsou třeba – ježci jsou hloub v moři a nebo víc na severu na kamenech.Podél pobřeží jsou mimo taveren i mini markety a blízko ubytování Stegna star (kde nabízí Viamare také ubytování a kde mají výbornou chobotnici na víně a jídelní lístek v češtině) je super market – tam se dá sehnat skoro vše (ovoce, zelenina, čerstvé pečivo, máslo, výrobky z oliv, domácí baklava, apod.) a mají otevřeno 7-24 hod! No nedá se tam sehnat čtverečkovaný papír – na ten jsme v Řecku prostě nenarazili ...Petra nám doporučovala ještě větší super market v Afantou – sice tam mají větší sortiment, ale vše potřebné se dá sehnat ve Stegně. Mají i „paraben free“ opalovací krém Carrot (SPF 30) za cca 17€.Auto jsme měli na 2 dny za 130€, Suzuki Celerio, spotřeba 5,3 l, najeli jsme cca 300 Km. 2 dny je dle mého soudu minimum, optimum by bylo 3 dny, ale my Lindos poznali díky plavbě lodí - GLASS Bottom BOAT Aquarium https://www.facebook.com/GLASS-Bottom-BOAT-Aquarium-1578099779172061/U pláže mají letáky i v češtině. Jen přes poledne je na Lindosu neskutečné vedro, mraky lidí a málo času. Ale výlet tou rychlolodí byl super!Tipy na výlet se dozvíte od Petry :) A poslední věc - doporučení na jídlo pro 2 osoby: zkoušejte i předkrmy, nechejte si je dát doprostřed stolu, degustujte společně. Po zkušenostech 2 hlavní jídla byla moc, protože jsme dostali couvert a po jídle dezert, nakonec jsme to řešili 2x předkrm + 1 hlavní jídlo k naprosté spokojenosti spolu s jemným vínem / retsinou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
František Boháč, 22.08.2017
1 2 3

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour