LAST MINUTE LÉTO 2021 - SLEVY AŽ 66 %

Rhodos

Vše o nejslunečnějším ostrově Řecka

22 zájezdů

3 důvody, proč si Rhodos zamilujete

Ostrov posetý skalnatými zátokami, malebnými vesničkami, vzácnými památkami a nádhernými písečnými i oblázkovými plážemi.

Na každém kroku tu najdete důkazy o slavné historii ostrova. Město Rhodos v sobě snoubí prvky snad všech historických stylů.

Krásná příroda, památky ze seznamu UNESCO a více než 300 slunečných dní v roce jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.

O Rhodosu

Ostrov Rhodos je posetý skalnatými zátokami, hustými lesy, vzácnými památkami a moderními turistickými centry, ve kterých si užijete ten pravý prázdninový relax. Nejvíce letovisek najdete na východním pobřeží, kde se budete slunit na romantických písčitých nebo oblázkových plážích. Důkazy o bohaté a slavné historii ostrova tu najdete na každém kroku. Skutečnou perlou je hlavní město Rhodos, které v sobě snoubí prvky snad všech historických stylů. V antickém přístavu Mandraki stával v dobách starověku jeden ze sedmi divů světa, tzv. Rhódský kolos. Krásná Akropole se tyčí nad vesničkou Lindos, která je od roku 1989 zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Rhodos je největším ostrovem souostroví Dodekanésos a čtvrtým největším ostrovem Řecka. Podle řecké mytologie stvořil ostrov sám Hélios, bůh slunce, a nadělil mu nejenom nespočet dechberoucích přírodních scenérií, ale postaral se i o to, že tu slunce svítí více než 300 dní v roce. A právě díky tomu patří Rhodos k nejnavštěvovanějším ostrovům v celém Řecku.

Přečtěte si více o této krásné destinaci

Letoviska na Rhodosu

Fotogalerie

STEGNA BEACH PREMIUM

5.června 9 dní Snídaně
-16%
9 191 / os.

GEORGIA APARTMENTS

3.června 8 dní Polopenze
-17%
12 690 Kč / os.

APOLLO BEACH HOTEL

3.června 8 dní All inclusive
-8%
21 427 / os.

APOLLO BLUE HOTEL

3.června 8 dní All inclusive
-8%
29 707 / os.

LITO HOTEL

3.června 8 dní Snídaně
-8%
14 343 / os.

MARATHON

3.června 8 dní All inclusive
-17%
16 590 Kč / os.

Zájezdy do letovisek

MAPA2: https://www.vtt.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu